PA ø300

Piły do aluminium / stanowiska do cięcia:
Centrum Cięcia i Montażu Rur Nawojowych / PAT Piła dwugłowicowa do rolet zewnętrznychPA ø600 – Piła do rolet zewnętrznych / PA ø300 / PA ø350 Moskitiery / Piła dwugłowicowa do bram rolowanych / Stanowisko do cięcia / Przymiar

Piła PA 300 to dwa modele pił do produkcji rolet wewnętrznych – model wyższy z możliwością przesyłania zleceń na panel dotykowy, oraz model niższy, z prostą automatyką, bez panelu dotykowego.

W modelu wyższym mała tarcza piły wysuwana jest za pomocą siłownika pneumatycznego od dołu na niewielką odległość, tak aby przyciąć element. Obszar pracy piły zabezpiecza obudowa oraz siłowniki przytrzymujące cięty materiał. Obszar roboczy gdzie przycinany jest materiał ograniczony został do powierzchni 5cm x 25 cm (wys. x szer.). Piła wyposażona jest w podajniki rolkowe (lub blaty wyłożone specjalną wykładziną antystatyczną) o długości 3m oraz 2,7m. Na krótszym podajniku znajduje się zderzak programowalny, poruszający się od piły na odległość 2,5 m za pomocą serwosilnika. Przy tarczy piły znajduje się docisk pneumatyczny. Piła wyposażona jest w drukarkę etykiet Zebra, wyjście na klawiaturę numeryczną oraz panel dotykowy Delta. Program zaprojektowany tak, aby używanie piły było jak najprostsze. Dane zleceń produkcyjnych przesyłane są z komputera (wymagania techniczne: system Windows oraz program Excel) na sterownik piły, a następnie na panel. Istnieje również wyjście z trybu automatycznego i ręcznego użytkowania piły.

Piła do aluminium pa 300

Drugi model piły PA 300, to prosta piła z silnikiem 1,5 kW, siłownikiem pneumatycznym do podnoszenia tarczy oraz obustronnymi dociskami pneumatycznymi. Piła nie posiada panelu dotykowego i drukarki. Sterowanie oraz obsługa jest bardzo prosta.

Piła do aluminium PA300 – produkcja rolet wewnętrznych