TR-A Rolety Dachowe

Testery rolet:
TR-A / TR-A Plisy / TR-A Rolety Zewnętrzne / TR-A Screen / TR-A Rolety Dachowe

TR-AD

Tester służy do sprawdzania różnego rodzaju rolet dachowych. Uchwyty projektujemy i drukujemy (3D w technologii FFF) dla jak największej liczby systemów stosowanych przez klienta, tak aby uzyskać jak najbardziej uniwersalne rozwiązanie.
Kąt nachylenia ramy może być ustawiany ręcznie lub za pomocą silnika w zależności od wybranej wersji.

Również wymiary rolety mogą być wprowadzanie za pomocą panelu dotykowego lub ustawiane ręcznie do miarki lub z pomocą wyświetlacza cyfrowego.

Tester zbudowany jest z profili aluminiowych. Konstrukcja jest mobilna, uwzględniająca możliwość przemieszczania urządzenia oraz sprawdzania rolet elektrycznych. W przypadku ustawienia kąta nachylenia automatycznie, TR-A D jest wyposażony w silnik trójfazowy wraz z przekładnią współpracujący z falownikiem oraz enkoderem, który pozwala na regulacje kąta pochylenia windy w zakresie od 90 – 30 stopni z dokładnością do około 1 stopnia.

TR-AD Wersja Ekonomiczna

Sterowanie kątem nachylenia ramy odbywa się ręcznie przy pomocy koła, podziałki kątowe i przekładni. Belka ustawiająca szerokość testowanej rolety, przesuwana jest ręcznie i blokowana pneumatycznie – wymiary wyświetlają się na wskaźnikach elektronicznych. Wysokość ustawiana jest za pomocą przesuwnych uchwytów jeżdżących po szynach hartowanych. Wymiary, podobnie jak w przypadku ustawiania szerokości, wyświetlają się na wskaźniku cyfrowym. Wersja ekonomiczna nie posiada podświetlenia.

tester rolet dachowych

TR-AD Wersja Podstawowa

Sterowanie za pomocą panelu dotykowego. Regulacja wysokości i szerokości realizowana ręcznie za pomocą belki przesuwnej oraz wózków. Podświetlenie z góry oraz od tyłu.

TR-A D wersja podstawowa z wskaźnikiem do pomiaru szerokości

Sterowanie za pomocą panelu dotykowego. Regulacja wysokości realizowana ręcznie za pomocą wózków z uchwytami. Regulacja szerokości realizowana ręcznie wyposażona w wskaźnik położenia wraz z listwą magnetyczną, pozwalająca na precyzyjne ustawienie pożądanej szerokości z dokładnością do 0,5 mm Podświetlenie z góry oraz od tyłu.

TR-A D wersja zaawansowana z automatyczną regulacją szerokości

Regulacja szerokości realizowana za pomocą serwosilnika z przekładnią dająca możliwość precyzyjnego ustawienia szerokości z panelu dotykowego. Przesuw belki roboczej po śrubie kulowej. Regulacja wysokości realizowana ręcznie za pomocą wózków z uchwytami.
Podświetlenie z góry oraz od tyłu.

TR-A D wersja zaawansowana z automatyczną regulacją szerokości i wysokości

Regulacja szerokości realizowana za pomocą serwosilnika z przekładnią dająca możliwość precyzyjnego ustawienia szerokości z panelu dotykowego. Przesuw belki roboczej po śrubie kulowej. Regulacja wysokości realizowana również za pomocą serwosilnika z dwoma przekładniami; wysokość rolety ustawiana z panelu dotykowego.
Podświetlenie z góry oraz od tyłu.

Tester rolet dachowych