Firma

Firma Rol-Pas istnieje od 2008 roku i w ciągu 14 lat obecności na rynku, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji maszyn i urządzeń dla producentów osłon okiennych i drzwiowych, jak również w produkcji całych linii produkcyjnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu ciągle ulepszamy nasze produkty, aby jak najbardziej zadowolić naszych klientów. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować pojedyncze maszyny, urządzenia i całe ciągi produkcyjne, czy tylko niektóre elementy linii.

Cena / jakość

Wyróżnia nas bardzo dobry stosunek ceny do jakości naszej oferty – w porównaniu do firm proponujących podobne produkty oferujemy niższe ceny, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, na którą zwracamy szczególną uwagę. Ponadto wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją. Oferujemy Państwu serwis naszych produktów, a w razie wystąpienia problemu nie trzeba długo czekać na pojawienie się naszego pracowników lub doraźną pomoc zdalną.

Indywidualne podejście do klienta

W ciągu naszej działalności, zwróciliśmy uwagę, że różni klienci mają bardzo różne potrzeby, dlatego staramy się do każdego podchodzić indywidualnie i sprostać najróżniejszych oczekiwaniom. Dopasowujemy nasze rozwiązania do potrzeb klienta.

Innowacyjne, sprawdzone rozwiązania

Ucząc się od naszych klientów, udało nam się wprowadzić pewne ulepszenia do już istniejących produktów, tak aby korzystanie z nich stało się jeszcze łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Z chęcią wysłuchamy również Państwa propozycji i sugestii na temat naszej oferty, jak i Państwa potrzeb i pomysłów.

Jeśli szukasz pracy…

… kliknij w obrazek poniżej i przejdź na profil pracodawcy na stronie pracuj.pl. Być może znajdziesz ogłoszenie z ofertą, której szukałeś.

Zatrudniamy! Aplikuj przez stronę pracuj.pl
Tu znajdziesz nasze aktualne oferty pracy