Stanowiska do plis

We współpracy z firmą Jackmeister powstały stanowiska do produkcji plis pod każde niezbędne narzędzie. Mamy tu stoły do cięcia listewek, stoły do cięcia tkanin, do wiercenia otworów w plisach, a także stoły do montażu plis, tzn. do przeciągania sznurków i wykańczania plis. Każde stanowisko posiada dolną półkę do magazynowania, a tam gdzie jest taka potrzeba, zamontowany jest ręczny przymiar ze zderzakiem (na życzenie przymiar może zostać wyposażony w cyfrowy wskaźnik odległości lub całkowicie zautomatyzowany).

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo testery do plis w postaci windy lub obracanego testera do plis (zakładanie plisy w pozycji poziomej, testowanie w pionie). Windy do plis, podobnie jak pozostałe testery, mogą zostać wyposażone w dotykowy panel sterujący (sugerowaną opcją przy testowaniu plis, jest wyposażenie windy w panel dotykowy i napęd pionowy odpowiedzialny za jazdę belki w górę i dół). Testery do plis
Kolejną propozycją przyspieszającą i ułatwiającą pracę przy produkcji plis, jest gilotyna do cięcia złożonych tkanin plis. Gilotyna jest urządzeniem pneumatycznym a jej użytkowanie jest wyjątkowo proste. Operator wprowadza tkaninę, odmierza odpowiednią długość i za pomocą pedału uruchamia nóż. Więcej informacji na temat gilotyny znajdą Państwu tu.